pcst1c.jpg

כאבים במפרק הירך

"דנה בעלת אישיות מיוחדת,שקטה רצינית ומעמיקה.

הטיפול שלה השפיע עלי לטובה והפתיע אותי בעוצמתו.

בעקבותיו התחלתי ללמוד קרניו סקראל."

(גליליה לוי, כאבים במפרק הירך)

קרא עוד...

תינוקת עם קשיי יניקה

"הי דנה,
רציתי להגיד לך שהטיפול יעיל מאד!!! כשחזרנו הביתה מהטיפול מיד אחרי הצלחתי להניק אותה לראשונה 10 דקות ללא פטמת סיליקון.. זה היה ממש פלא! ביום שלמחרת הרגשתי שהיתה רגרסיה שהלכה והשתפרה עד שביום רביעי שלאחר הטיפול בשעות הערב הצלחנו להניק הנקה מלאה בלי פטמות סיליקון, ומאז ביי לפטמות הסיליקון! כאשר מיום ליום ההנקה משתפרת והפה נפתח ואנחנו כבר שבוע בלי.
תודה רבה על טיפול מדהים ומיוחד.
כיף לדעת על השיטה ולחלוטין אמליץ הלאה!״

(א.ג., תינוקת עם קשיי יניקה)

קרא עוד...

קרניוסקרל לתינוקות

שיטת קרניוסקרל יעילה ביותר לטיפול בבעיות שונות הנפוצות בתינוקות וילדים:

 

  • בעיות יניקה
  • בכי לא מוסבר
  • גזים
  • ריפלוקס
  • קושי להרדם והתעוררויות מרובות במהלך הלילה
  • מתח שרירים גבוה או נמוך
  • נטייה של הראש (טורטיקוליס)
  • ראש לא סימטרי

    כמו כן הטיפול עוזר מאד להקלה בסימפטומים של היפראקטיביות, בעיות קשב וריכוז, אוטיזם, CP, תסמונת דאון ועוד. תופעות רבות נגרמות כתוצאה מלחץ ודחיסה של עצמות הגולגולת והעצבים. בזמן ההריון שוהה העובר זמן רב בתנוחה מסוימת. לעיתים התנוחה אינה אופטימלית ויוצרת דחיסה של עצמות, רקמות חיבור ושרירים. המעבר בתעלת הלידה אף הוא עלול ליצור מתח רב וחוסר איזון בגוף. טיפול בקרניוסקרל מווסת ומרגיע את מערכת העצבים, משחרר אזורים דחוסים, מאזן ועוזר לגוף לארגן את עצמו מחדש. לרוב, כאשר מושג איזון התופעות חולפות אף הן.

 

טיפול בשיטת קרניוסקרל לתופעות אלו בתינוקות וילדים נפוץ ומקובל בכל העולם, ובמקומות שונים אף מטפלים בשיטה זו כבר במחלקת ילודים בבתי החולים. הטיפול מומלץ לכל תינוק לאחר לידה ובמיוחד לאחר ניתוח קיסרי, וואקום, לידה מאד ארוכה או מאד קצרה. הטיפול יעיל גם לנשים בהריון, לזירוז לידה, לשיקום קרקעית האגן אחרי לידה ועוד.

 

בזמן הטיפול התינוק יכול להשאר בידי האם או במנשא, או אפילו בזמן הנקה. ידי המטפל נוגעות בעדינות בצמתים שונים בגוף - ראש, צוואר, סקרום (עצם העצה), אגן ורגלים. תינוקות נוטים להגיב באופן מהיר ויעיל לטיפול זה ולרוב מדובר במספר מועט של טיפולים. לתינוקות ישנה גם אפשרות לטיפול במסגרת ביקור בית. בתום הטיפול ניתנים להורים כלים לטפל בילדיהם באמצעות השיטה.

 

סיפורו של א':

אמו של א' פנתה אלי כשהיה בן ששה שבועות בעקבות בכי רב וחוסר נינוחות של התינוק שלה. "הוא לא מפסיק לבכות" אמרה לי עוד בשיחת טלפון, "לא מצליח להרדם, מתעורר הרבה, מסרב למנשא וכל הגוף שלו מתוח". עוד במהלך הטיפול א' נרגע, כל הגוף שלו נרפה והוא נרדם לשעה ארוכה. אמו של א' סיפרה לי כי יום אחרי הטיפול הראשון הוא בכה יותר מן הרגיל, אך בהמשך השבוע היה רגוע והביע חיוניות. אחרי עוד שני טיפולים מצבו של א' הוטב מאד, הוא נרדם יותר בקלות ובכה הרבה פחות. הראיתי לאמא של א' שיטות שהיא יכולה לנסות בעצמה בבית, והיא מספרת לי שעד היום היא משלבת את הכלים הללו בשגרת ההרדמה של בנה.

עוד סיפורי מטופלים והמלצות

ריפלוקס אצל תינוקות ותרפיית קרניוסקרל

ליצירת קשר: טלפון: 054-6543030  מייל: