grateful-55-craniosacral-therapy.jpg

תינוק עם קשיי יניקה

"אני רוצה לספר לכם איזה מהמם היה הטיפול של דנה, יש לי נסיך שהתקשה לינוק ולאחר כמה וכמה התייעצויות ואחרי שכמעט החלטתי לוותר החלטתי כן לתת לטיפול הזה צ'אנס, היה פשוט מהמם! כל מקום שבו דנה הניחה את ידיה הוא הגיב... והכי חשוב - אני ממש חששתי שהוא לא יאהב את זה או שזה יציק לו - להיפך! הוא נהנה מכל רגע! וכשהיא טיפלה לו בראש הוא לא הפסיק לחייך ולברבר... בלי קשר להנקה אני ממליצה בחום לכל תינוק לעבור חוויה כזאת...  לאחר הטיפל הוא ינק משני הצדדים ללא פטמות סיליקון ואפילו העדיף בלי פטמות סיליקון :) 
ממליצה בחום!!!"
(דנה הנדלסמן-גרדשטין, תינוק עם קשיי יניקה)

קרא עוד...

שפעת קשה בזמן הריון

"כשיש צורך ובוחרים בסוג טיפול מסויים זה לא מספיק...

צריך למצוא מטפל שיהיה קשוב, נעים, מקצועי, נבון, שתהיה בו רוח של מטפל, שיהיו בו אנרגיות מרפאות מעצם הוויתו. לא פשוט למצוא מטפל כזה.

ואני ברת מזל, כי דנה שלזינגר שטפלה בי היא בדיוק כזאת.

חליתי בשפעת מהסוג האכזרי והממושך ביותר שידעתי מימיי, ודנה טפלה בי בידיה הטובות ברגישות וברכות.

קרא עוד...

קרניוסקרל לתינוקות

שיטת קרניוסקרל יעילה ביותר לטיפול בבעיות שונות הנפוצות בתינוקות וילדים:

 

  • בעיות יניקה
  • בכי לא מוסבר
  • גזים
  • ריפלוקס
  • קושי להרדם והתעוררויות מרובות במהלך הלילה
  • מתח שרירים גבוה או נמוך
  • נטייה של הראש (טורטיקוליס)
  • ראש לא סימטרי

    כמו כן הטיפול עוזר מאד להקלה בסימפטומים של היפראקטיביות, בעיות קשב וריכוז, אוטיזם, CP, תסמונת דאון ועוד. תופעות רבות נגרמות כתוצאה מלחץ ודחיסה של עצמות הגולגולת והעצבים. בזמן ההריון שוהה העובר זמן רב בתנוחה מסוימת. לעיתים התנוחה אינה אופטימלית ויוצרת דחיסה של עצמות, רקמות חיבור ושרירים. המעבר בתעלת הלידה אף הוא עלול ליצור מתח רב וחוסר איזון בגוף. טיפול בקרניוסקרל מווסת ומרגיע את מערכת העצבים, משחרר אזורים דחוסים, מאזן ועוזר לגוף לארגן את עצמו מחדש. לרוב, כאשר מושג איזון התופעות חולפות אף הן.

 

טיפול בשיטת קרניוסקרל לתופעות אלו בתינוקות וילדים נפוץ ומקובל בכל העולם, ובמקומות שונים אף מטפלים בשיטה זו כבר במחלקת ילודים בבתי החולים. הטיפול מומלץ לכל תינוק לאחר לידה ובמיוחד לאחר ניתוח קיסרי, וואקום, לידה מאד ארוכה או מאד קצרה. הטיפול יעיל גם לנשים בהריון, לזירוז לידה, לשיקום קרקעית האגן אחרי לידה ועוד.

 

בזמן הטיפול התינוק יכול להשאר בידי האם או במנשא, או אפילו בזמן הנקה. ידי המטפל נוגעות בעדינות בצמתים שונים בגוף - ראש, צוואר, סקרום (עצם העצה), אגן ורגלים. תינוקות נוטים להגיב באופן מהיר ויעיל לטיפול זה ולרוב מדובר במספר מועט של טיפולים. לתינוקות ישנה גם אפשרות לטיפול במסגרת ביקור בית. בתום הטיפול ניתנים להורים כלים לטפל בילדיהם באמצעות השיטה.

 

סיפורו של א':

אמו של א' פנתה אלי כשהיה בן ששה שבועות בעקבות בכי רב וחוסר נינוחות של התינוק שלה. "הוא לא מפסיק לבכות" אמרה לי עוד בשיחת טלפון, "לא מצליח להרדם, מתעורר הרבה, מסרב למנשא וכל הגוף שלו מתוח". עוד במהלך הטיפול א' נרגע, כל הגוף שלו נרפה והוא נרדם לשעה ארוכה. אמו של א' סיפרה לי כי יום אחרי הטיפול הראשון הוא בכה יותר מן הרגיל, אך בהמשך השבוע היה רגוע והביע חיוניות. אחרי עוד שני טיפולים מצבו של א' הוטב מאד, הוא נרדם יותר בקלות ובכה הרבה פחות. הראיתי לאמא של א' שיטות שהיא יכולה לנסות בעצמה בבית, והיא מספרת לי שעד היום היא משלבת את הכלים הללו בשגרת ההרדמה של בנה.

עוד סיפורי מטופלים והמלצות

ריפלוקס אצל תינוקות ותרפיית קרניוסקרל

ליצירת קשר: טלפון: 054-6543030  מייל: