תינוק עם קשיי יניקה

"אני רוצה לספר לכם איזה מהמם היה הטיפול של דנה, יש לי נסיך שהתקשה לינוק ולאחר כמה וכמה התייעצויות ואחרי שכמעט החלטתי לוותר החלטתי כן לתת לטיפול הזה צ'אנס, היה פשוט מהמם! כל מקום שבו דנה הניחה את ידיה הוא הגיב... והכי חשוב - אני ממש חששתי שהוא לא יאהב את זה או שזה יציק לו - להיפך! הוא נהנה מכל רגע! וכשהיא טיפלה לו בראש הוא לא הפסיק לחייך ולברבר... בלי קשר להנקה אני ממליצה בחום לכל תינוק לעבור חוויה כזאת...  לאחר הטיפל הוא ינק משני הצדדים ללא פטמות סיליקון ואפילו העדיף בלי פטמות סיליקון :) 
ממליצה בחום!!!"
(דנה הנדלסמן-גרדשטין, תינוק עם קשיי יניקה)

קרא עוד...

כאבי גב וצוואר

"פניתי לדנה לעזרה בעקבות כאבי גב קשים, צוואר תפוס וסטרס גופני שהשפיע גם על הנשימה. כבר לאחר הטיפול הראשון הייתה הטבה ניכרת שסיימה את מצב החירום. קיבלתי סה"כ 5 טיפולים שבמהלכם חזרו האיזון והשקט לגוף. הטיפולים היו נעימים מגוונים עדינים ורגישים ליכולות והמגבלות האישיות של הגוף. יחד עם העדינות הטיפול חודר עמוק מאוד. השקט של דנה, החום, הידיים הבטוחות והטובות וההבנה העמוקה לצרכים איפשרו לי לקבל בדיוק מה שהייתי זקוקה לו. בתודה אורנה גלילי."

(אורנה גלילי, כאבי גב וצוואר)

קרא עוד...

אודותי

Webp.net-compress-image

שמי דנה שלזינגר ואני מטפלת בשיטת קרניוסקרל באזור רחובות והמרכז.

את דרכי המקצועית התחלתי בלימודי מדעים. יש לי תואר ראשון במסלול רב-תחומי שכלל לימודי מתימטיקה, ביולוגיה ופילוסופיה. את התואר השני עשיתי בפיסיקה באוניברסיטה העברית, אותו סיימתי בהצטיינות.

 

הגעתי לטפל בקרניוסקרל אחרי שנים של תרגול והוראת טאי צ'י, כאשר חלחלה לתוכי ההבנה כי המפגש שלי עם האחר מצמיח ריפוי. ההבנה הזו הדהדה גם מפי הסובבים אותי, ושמעתי שוב ושוב את השאלה "את מטפלת?" "את עושה משהו עם הידים?" עד כדי הוראה מפורשת "את חייבת לעשות משהו עם הידים הטובות שלך". אז הלכתי ללמוד את שיטת קרניוסקרל.

למדתי קרניוסקרל בגישה הביודינמית במשך כשלוש שנים, תחילה בשלוחת בית הספר הקנדי, ומאוחר יותר עברתי הכשרה מקיפה ומעמיקה מטעם בית הספר הבינלאומי Body Intelligence. לאחר שסיימתי את לימודיי המשכתי כאסיסטנטית במשך שנתיים נוספות, בהן הוכשרתי ללמד את השיטה בארץ. כיום אני מורה מוסמכת מטעם בית הספר Body Intelligence להכשרת מטפלי קרניוסקרל. אני ממשיכה לעבור הכשרות והשתלמויות בנושאים שונים, כמו הטיפול בטראומה וכאב, והעמקה בהבנת מערכת העצבים המרכזית.


לא במקרה בחרתי בשיטה זו. קרניוסקרל זו שיטת טיפול יחודית, עדינה ועצמתית. ריפוי שבבסיסו הקשבה לאחר וכבוד ליכולת הריפוי העצמית של האדם.
בקרניוסקרל אין כמעט התיחסות למחלה, יש חיפוש אחר הבריאות. כשאני מניחה ידי על מטופל אני מחפשת את הבריאות שלו, ומהמקום הזה אני עובדת. כשמקשיבים לבריאות, לתנועה, לזרימה - כמו קסם, כמו נס, הגוף מתחיל לעבוד, ומרפא ומאזן את עצמו. כמו בטאי צ'י, זו אינה רק גישה טיפולית, זו גישה לחיים.

אני מטפלת במגוון רחב של גילאים ותסמינים. אני מתמחה בטיפול בתינוקות ואמהות אחרי לידה ורואה בכך שליחות. כמו כן יש לי נסיון רב בטיפול בפריצת דיסק וכאבי גב, ובטיפול בילדים על הספקטרום האוטיסטי. החלום שלי הוא ששיטת טיפול זו תהפוך להיות מוכרת ומקובלת ברפואה ובמדע, ושכל תינוק ואם יולדת יוכלו לקבל טיפול מיטיב זה עוד בבית החולים.

 

העבודה כמטפלת מרגשת אותי. אני רואה בכך זכות גדולה, להביא מזור לאנשים וללוות אותם בדרכם לבריאות המיטבית שלהם, ולבטא את המתנה המיוחדת שקיבלתי בעולם הזה. אני מתמלאת שמחה, התרגשות ותחושת ענווה גדולה שאני יכולה להיות במקום הזה, מקום שמאפשר ריפוי.

מעבר לעבודתי כמטפלת אני גם אמא לשני ילדים שגדלים בחינוך ביתי. בזמני הפנוי אני נהנית מרכיבת אופניים, נגינה על עוּד (oud) וצ׳לו וטיפוס הרים.

 

 

ניתן לקרוא עוד עלי בעמוד הפייסבוק
עוד על שיטת קרניוסקרל


ליצירת קשר: 054-6543030, או באימייל: